karums.lv: dabisks | piens | veselīgs | piena | garšīgs

Privātuma politika un Lietošanas noteikumi

Šī tīmekļa vietne ("Vietne") ir SIA Rīgas Piensaimnieks īpašums.

BŪTISKS PAZIŅOJUMS:

Lūdzu rūpīgi izlasiet šos noteikumus pirms tīmekļa vietnes lietošanas, jo tie ir jums saistoši. Vietnes lietošana parāda, ka piekrītat šiem noteikumiem. Ja nepiekrītat šiem noteikumiem, Vietnes lietošana ir nekavējoties jāpārtrauc.

Pieejamība

SIA Rīgas Piensaimnieks apņemas padarīt šo tīmekļa vietni pieejamu visiem lietotājiem.

SIA Rīgas Piensaimnieks Vietnes noteikumi

1. Intelektuālais īpašums

Visi vietnē esošie materiāli ir SIA Rīgas Piensaimnieks intelektuālais īpašums, ja nav norādīts savādāk.

Saturs, kas tiek attēlots, izmantojot sociālo tīklu, piemēram, facebook, spraudņus, nav uzskatāms par vietnē esošu materiālu un var saturēt citu personu intelektuālo īpašumu, atbilstoši attiecīgā sociālā tīkla lietošanas noteikumiem.

Visus citus materiālus var saglabāt apmēros, kas nepieciešami apskatīšanai tiešsaistē.

Tomēr jūs varat izdrukāt Vietnes lapas pilnībā vai arī tās kopēt personīgai lietošanai, ievērojot, ka:

(a) Vietnē esošie dokumenti vai saistītā grafika nekādā veidā netiek pārveidoti;

(b) nekādu Vietnē esošo grafiku nevar izmantot atsevišķi no atbilstošā teksta.

Jebkura veida izraksti no Vietnes neatbilstoši šiem nosacījumiem jebkuriem mērķiem ir aizliegti.

2. Pakalpojuma pieejamība

Lai gan SIA Rīgas Piensaimnieks pieliek visus pūliņus, lai nodrošinātu Vietnes pieejamību 24 h/diennaktī, SIA Rīgas Piensaimnieks neuzņemas atbildību, ja kādu iemeslu dēļ Vietne kādā laika posmā nav pieejama.

Piekļuve Vietnei var tikt pārtraukta uz laiku un bez brīdinājuma sistēmas kļūdas, tehniskās apkopes vai labojumu gadījumā, kas norit ārpus SIA Rīgas Piensaimnieks kontroles.

3. Informācijas pareizums

SIA Rīgas Piensaimnieks pielietos visus saprātīgos pūliņus, lai nodrošinātu, ka šīs vietnes saturs ir precīzs un aktuāls. Tomēr šajā vietnē parādītie produkti var atšķirties no pēdējās specifikācijas. SIA Rīgas Piensaimnieks saglabā tiesības jebkurā laikā mainīt produktu specifikācijas, cenas, pieejamību un citu vietnē atrodamo informāciju.

4. Atbildībaun jurisdikcija

SIA Rīgas Piensaimnieks un tā valdes locekļi, direktori, darbinieki vai aģenti izslēdz visas saistības un atbildību par jebkura daudzuma vai veida zaudējumu vai bojājumu, kas var tikt nodarīts jums vai trešajai pusei (ieskaitot, bet neierobežojot, jebkurš tiešs, netiešs, izrietošs vai sekojošs zaudējums vai bojājums, ienākumu, peļņas, labās gribas, datu, līgumu, naudas izlietojuma zudums, vai zudums, kas izriet no/vai jebkādā veidā ir saistīts ar traucējumiem uzņēmējdarbībai (ieskaitot, bet neierobežojot), tie, kas veikti nevērībā, ko nosaka līgums vai citādi saistībā ar vietni jebkurā veidā vai saistībā ar šīs vietnes izmantošanu, nespēju to lietot vai no vietnes lietošanas izrietoši, ieskaitot, bet neierobežojot, zaudējumus vai bojājumus saistībā ar vīrusiem, kas var inficēt jūsu datora iekārtas, programmatūru, datus vai citas ierīces, kad piekļūstiet, lietojiet vai pārlūkojiet vietni vai lejupielādējiet jebkurus materiālus vai no vietnes vai mājas lapām, kas saistītas ar šo vietni. Jebkurš strīds, kas var rasties saistībā ar šo vietni, tiks risināts saskaņā ar attiecīgo Latvijas likumdošanu.

Privātuma politika

1. Datu aizsardzība

SIA Rīgas Piensaimnieks respektē katra indivīda, kurš apmeklē vietni, privātumu. Šī politika izklāsta informāciju, kuru SIA Rīgas Piensaimnieks var iegūt un uzglabāt, kā arī veidu, kādā šī informācija var tikt izmantota. Lūdzam turpmāko izlasiet rūpīgi, lai izprastu mūsu uzskatus un praksi attiecībā pret jūsu personas datiem un veidu, kādā mēs tos apstrādāsim.

2. Datu aizsardzība

Mēs varam iegūt un pārstrādāt šādus datus par jums: informāciju, kuru Jūs iesniedzat, aizpildot formas mūsu vietnē. Šī informācija tiek sniegta e-veikala lietošanas laikā, izmantojot mūsu vietnes piedāvātos pakalpojumus, parakstoties uz mārketinga paziņojumu saņemšanu vai pieprasot citus pakalpojumus. Mēs varam saglabāt informāciju par mūsu korespondenci ar Jums, lai nodrošinātu Jums pakalpojumu izpildi.

3. IP adreses un sīkdatnes

Dažos gadījumos mēs varam iegūt tādu informāciju par jums, kas nav personīgi identificējama.

Šī veida informācijas piemēri ietver jūsu IP adresi, jūsu lietotās interneta pārlūkprogrammas veidu, jūsu lietotās datoroperētājsistēmas veidu, un tīmekļa vietnes domēna, no kura pievienojāties mūsu vietnei vai reklāmai, nosaukumu. Šie ir statistikas dati par mūsu lietotāju pārlūkošanas rīcībām un modeļiem un nesaistās ar indivīdu. Šī paša iemesla dēļ brīdī, kad apskatāt vietni, mēs varam uzglabāt daļu informācijas par jūsu datoru. Šī informācija atradīsies "sīkdatnes" vai līdzīga faila veidā un palīdzēs daudzos veidos. Piemēram, sīkdatnes ļauj mums pielāgot tīmekļa vietni vai reklāmu, lai labāk to piemērotu jūsu interesēm un preferencēm. Lielākajā daļā interneta pārlūkprogrammu jūs varat izdzēst sīkdatnes no jūsu datora cietā diska, bloķēt visas sīkdatnes vai saņemt brīdinājumu pirms sīkdatne tiek uzglabāta.

4. Sīkdatņu izmantošana

SIA Rīgas Piensaimnieks tīmekļa vietne var izmantot sīkdatnes un citas tehnoloģijas, tādas kā tīmekļa bāksignāli un pikseļu marķējumi.

Sīkdatne ir informācijas rinda, kas satur tikai tekstu, ko mūsu tīmekļa serveris nosūta uz pārlūkprogrammas sīkdatņu failu uz jūsu datora cietā diska. Tas ļauj mūsu tīmekļa vietnei atcerēties, kas jūs esat, kad ir izveidota saikne starp tīmekļa serveri un tīmekļa pārlūkprogrammu. Galvenais sīkdatnes mērķis ir identificēt lietotājus un ļaut mūsu tīmekļa serverim sniegt jums pielāgotas tīmekļa lapas, kā rezultātā SIA Rīgas Piensaimnieks tīmekļa vietnes apmeklējums kļūst jums personīgāks un atbilstošāks jūsu individuālajām vajadzībām.

SIA Rīgas Piensaimnieks un mūsu partneri arī izmanto sīkdatnes un citas tehnoloģijas, lai atcerētos personas informāciju, kad jūs izmantojat mūsu tīmekļa vietni, programmas un tiešsaistes pakalpojumus. Tas notiek, piemēram, atceroties informāciju, ko jūs iepriekš norādījāt tīmekļa veidlapā. Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas divu veidu sīkdatnes:

• Sesijas sīkdatnes: tās ir pagaidu sīkdatnes, kas saglabājas jūsu pārlūkprogrammas sīkdatņu failā, līdz jūs dodaties prom no mūsu tīmekļa vietnes. Sīkdatne pazudīs, ja jūs nepiekļūstat vietnei kādu laiku.

• Paliekošās sīkdatnes: šāda veida sīkdatnes paliek jūsu pārlūkprogrammas sīkdatņu failā ilgāku laiku. Šis laiks ir atkarīgs no izvēles, ko jūs pieņemat, uzstādot savu interneta pārlūkprogrammu. Paliekošās sīkdatnes ļauj nodot informāciju uz tīmekļa serveri katru reizi, kad kāds apmeklē vietni. Paliekošās sīkdatnes ir pazīstamas arī kā izsekojošās sīkdatnes. Šajās sīkdatnēs var glabāties, piemēram, bet ne tikai, Vietnes valodas iestatījumi, lai atcerētos nākamā apmeklējuma laikā izmantojamo Vietnes valodu

5. Sīkdatņu atļaušana un bloķēšana

Jūs varat atļaut vai bloķēt sīkdatnes, mainot savas interneta pārlūkprogrammas iestatījumus. Lūdzam skatīt savas pārlūkprogrammas instrukcijas lai uzzinātu vairāk par to, kā mainīt savas pārlūkprogrammas iestatījumus.

Lūdzam ņemt vērā, ka noteiktas SIA Rīgas Piensaimnieks tīmekļa vietnes īpašības nebūs pieejamas, ja sīkdatnes tiek bloķētas.

8. Sazināties ar mums

Ja jums ir kādi jautājumi, komentāri un pieprasījumi attiecībā uz šo privātuma politiku, vai arī esat iesnieguši personas datus tīmekļa vietnē un vēlaties šo informāciju labot vai dzēst no mūsu datu bāzēm, lūdzam sazināties ar mums uz e-pastu dati@foodunion.com.

Ja vēlaties detalizētāk iepazīties ar datu izmantošanu mūsu uzņēmumā, aicinām Jūs apmeklēt mājaslapu www.foodunion.lv un izlasīt paplašinātu privātuma politikas tekstu.

SIA Rigas Piensaimnieks Valmieras Str 2, Riga, LV-1009, e-mail: rp@rpiens.lvWeb by Inorek & Grey Privātuma politika un Lietošanas noteikumi